Citroen Xsara benzin -98 RKS

Shitet nga: besfort 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR   2 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: Xsara
Urgjent shes citroen Xsara 1.8 benzin në gjendje shumë të mire RKS regjistrim 9 muaj
central.4 goma te dimrit te reja.Me KLIM, AIR BAG Servisimi i po sa kryer. edhe Rebrastin e RI me Garancion. Xhamat elektronik si dhe pasqyret. Regllazhen e kryme para 150KM.nuk ka nevoj per asnje investim
TEL edhe VIBER +37744155711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim