FLM Merrjep u SHIT

Shitet nga: besfort 16 Mar 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR   2 000 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: Xsara
Urgjent shes citroen Xsara 1.8 benzin në gjendje shumë të mire RKS regjistrim 9 muaj
central.4 goma te dimrit te reja.Me KLIM, AIR BAG Servisimi i po sa kryer. edhe Rebrastin e RI me Garancion. Xhamat elektronik si dhe pasqyret. Regllazhen e kryme para 150KM.nuk ka nevoj per asnje investim
TEL edhe VIBER +37744155711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim