Shitet Citroen XSara

Shitet nga: Ali Shala 16 Jan 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: Xsara
Shitet vetura, Citroen X Sara, shume e rujtuar, e prodhuar ne vitin 2004. Vetura eshte e importuar nga Danimarka, ne gjendje jashtezakonisht te mire dhe shitet me cmim te volitshem.
Vetura ka klime, karriga me ngrohje, dritare me rryme, sensor te shiut ne xham, fellne alumini.
Vetura eshte e doganuar, pa homologim e pa regjistrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim