automatik 2014

Shitet nga: menat 21 Sht 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 899 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: Xsara
1 vit i plot regjistrim plin benzin me dizne
Klimatronik
6 airbag
hidraulik
centrall
cd
pasqyret me rrym dhe dritaret me rrym
komandat ne timon.
esht e rujtme si mrenda dhe jasht pa as nje defekt
vetur per marakli
045413 633
049224 524
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim