automatik viti 2004

Shitet nga: menati 24 Tet 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 750 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: Xsara
automatik
plin benzin
klimatronik
abs
airbag para dhe mbrapa
tempomat
full opcion
044278587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim