Citroen ZX 1.9 D

Shitet nga: Citroen ZX 10 Pri 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Viti: 1994
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: ZX
Shes Citroen ZX, v.p. 1994, ne gjendje shume te mire, 4 dyersh dhe shume ekonomik. I pershtatshem per familjar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim