Citroen Xsara Picasso 1.9 dizel -04

Shitet nga: Nasi 07 Mar 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shitet dhe ndrrohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim