Citroen C2 1.4 benz automatic tiptronic, ndrrim ..

Shitet nga: Citroën 01 Maj 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Citroen C2 1.4 benzin automatic tiptronic, viti 2006, posedon klime, abs, esp, asr, bordcomputer, senzora parkingu, shpejtesit i nderrohen edhe ne vollan, servisat te gjitha te kryera me liber te servisit, tkalume i ka 102 mij kilometra sport shume ekonomik dhe i pershtatshem per vozitje ne gjendje perfekte, RKS, regjistrim ni vit
Cmimi 5100 euro ( i negociueshem )
Ndrrim vetem me veture automatic, shtoj pare per veture me te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim