Citroen C3 1.4 Dizel automatik -04

Shitet nga: citroën 29 Krr 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Citroën C3 1.4 dizel viti prodhimit 2004 automatik

Klimatronik

Komanda timon

Shpejtsi ne timon

xhamat elektronik

Tempomat

Pasqyre paluese

Shpenzime shum te vogla

nr kontakti: 045 527 980 dhe 049 196 723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim