Citroen Jumpy 1.9 D cat -99

Shitet nga: alush 06 Pri 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   1 300 EUR

Komuna: Prishtinë
eshte i ardhur nga zvicrra dhe osht i padoganuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim