Citroen XSara 1.9D -02

Shitet nga: Liridoni 21 Gsh 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Citroen XSara 1.9 Dizel, 2002, pa dogan.
Vetura eshte ne gjendje te mire.
--Kima Manuale
--ABS
--Airbaga
--Xhama elktronik
--Centrall
--Komanda ne timon
--Servo
-- ESP
--Hargjimet e Kombinura 6.6 l/100 km
--Hargjimet Urbane 8.3 l/100 km etj
--Motorri - Euro2

Viber dhe WhatsApp +37744118085 Liridoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim