Citroen evasion 2.0hdi me 7 ulse ne gjendje shum..

Shitet nga: prishtinalia 14 Shk 03:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
.. CITROEN EVASION 2.0 HDI DIZEEL,VITI 2002 16 VENTILLA. .. .. HIDRAULIK ,KLIMATRONIK, KOMANDAT NE VOLLAN, XHAMAT ME RRYM ,PASQYRET ME RRYM.. . ............ 7 ULSE KONFOR SHUM TE MIR,NGJYRA E GJELBERT,KA KUKE PER BARTJE.ORIGJINAL TE VETIN., , KA QEN 04,,TASH ESHT 01 DHE KA REGJISTRIM 1 VIT DERI ME 30.01.2016. ESHTE NE GJENDJE . SHUME TE MIR PUNON SUPER HARXHIMET I KA TE VOGLA NE QYTET 7,5L KURSE NE RRUG TE GJAT 5.8L PER 100 KM.. beje ndrrim me vetur me te vogel. .... TEL.044.263.928 VIBER DHE 049 709 145
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim