Corsa 2003 -03

Shitet nga: Xxx 27 Shk 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Prishtinë
shes corsa viti 2003 ngjyra gold shum e ruajtur eshte qetas i kam bo krejt servisi ala i ka regjistrim ne rks eshte ka motori japane ka klima abs felne goma dimer dhe veres per me shum info thirni ne tel corsa eshte si ne foto ska asnje defekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim