Digivibe mx30, aparat për Balancim Dinamik

Shitet nga: dreni 11 Nën 01:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Daewoo
Modeli: Lacetti
Digivibe mx30, eshte aparat digjital per analizimin e vibrimeve si dhe balancimin dinamik te: pompave, turbinave, ventilatoreve, ventilatoreve industrial si dhe qarqeve te ndryeshme. Aparati ne fjale, eshte i paisur me LICENC VALIDE, SI DHE MANUALIN E PERDORIMIT TE TIJ.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim