Ja vlenë Daewoo Lanos 1.4

Shitet nga: Lanos 22 Tet 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Daewoo
Modeli: Lanos
Daewoo Lanos 1.4 ,12 muaj2000, dmth.thuaj w2001, ështê shumë i rujtur, para nji jave është be servisimi i rregull (me ndrimin e vajit me filtera dhe janë ndru gurnet e rrotave te para ) me akumulator ne garancion, i regjistruar deri ne Maj dhe pa hipotek. Perkthimi behet te Noteri pa problem. Shumë, shumë i rujtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim