Daewoo Matiz u shit e gezoft pronari i ri

Shitet nga: Kastriot 10 Tet 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 399 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Daewoo
Modeli: Matiz
Shes Daewoo Matiz ne gjendje shum te mire teknike dhe optike nuk ka nevoj per as nje investim esht shum ekonomik
-Klime
-Airbag
-ABS
-Centrall
-Hidraulik
-Xhama Elektrik
-Librat e Servisit
-Muzik Sony Mp3/Usb/Aux
-Rigjistrim deri ne Muajin 12
-4 Cilindra 1.0i
-Viti prodhimit 10.06.2003
-Viber +37744701107
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim