Daewoo Matiz

Shitet nga: @@@@ 14 Dhj 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Daewoo
Modeli: Matiz
-Shitet verura ne gjendje te mire posedon Klim xhamat me rrym centrall,hidroalik dhe ka te gjithe servisin e kryer te ineresuarit munde teme kontaktoj ne kta tel,nr;-viber-044-506-986 ipko-049-144-665.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim