Daewoo Matiz

Shitet nga: @@@@ 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Daewoo
Modeli: Matiz
-Shitet verura ne gjendje te mire posedon Klim xhamat me rrym centrall,hidroalik dhe ka te gjithe servisin e kryer te ineresuarit munde teme kontaktoj ne kta tel,nr;-viber-044-506-986 ipko-049-144-665.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim