Daihatsu Rocky 2.8 turbo

Shitet nga: Liri 18 Tet 00:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Daihatsu
Modeli: Rocky/Fourtrak
Daihatsu Rocky !!

Kesaj veture i duhet nje pronar marakli!!
- Renovim i interierit siq shihet nje karrige ku jam mundu me kopju modelit Audi A8 2015
- Gumat dhe 2 par bandasha (1par Krom)
- 4X4 TIPTOP
- Vajin e motorrit nga Zvicra
- Vajin e minjaqit
- Gurtnet e para thujse te reja
- Zgllobat e ri
- Servo
- Shiber + kabriolet
- Kuken mbrama e ka te kamionetave ndoshta shihet pak nfoto pasi qe kam harrua me nfotografu nga afer
- Regjistrim nuk ka

Ju lutem nese kini interes at her me telefononi vetem pas ores 17:00

Ju faleminderit per mirkuptim
L.K
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim