Dizel 1.9 SDI -97

Shitet nga: Hafiz 18 Pri 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 550 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina esht ne gjendje shume te mire dhe ka regjistrim deri ne vund te vitit
Motorri 1.9 Dizel Shume ekonimik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim