Dodge Caliber 2.0 dizell

Shitet nga: Fisnik 11 Nën 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Dodge
Modeli: Caliber
Ne gjendje shume te mire teknike dhe optike.
Mundesi nderrimi.
Çmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim