Dodge caliber

Shitet nga: .?! 03 Jan 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 900 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Dodge
Modeli: Caliber
Shes Dodge caliber matorrin e vw osht n gjendje te rregullt 2:0 + chipin ka 5 ulse klim esp airibag centrall senzora t parkingut kastefobin dvd t lidhur me senzora mbrapa full ekstra kilometra 120mi kilometra fabrikisht full ekstar +37744456137 dhe +37745933679
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim