Dorz automatikut per mercedes -07

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: 044253531 03 Pri 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ndrues shpejtcis te automatikut per tipin W204 dhe W212 te ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim