FIAT PUNTO 2003

Shitet nga: Muhamet 08 Mar 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Prishtinë
FIAT PUNTO

1.9 JTD

NE GJENDJE SHUM TE MIR

GARANTOJ PER DOKUMENTA I REGJISTRUM DHE I DOGANUM NE MENYR TE RREGULLT PO ASHTU NUK OSHT AS KREDI NE BANK.

VITI I PRODHIMIT FUNDI 2003

NGJYRA : HIRI

RKS REGJISTRIM DERI NE QERSHOR


TIMON SERVO MULTI FUNKSIONAL
ABS
CITY
ESP
AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
MBYLLJE QENDROREKOMPLET E SERVISUME PA AS NI INVESTIM

VETUREN MUND TA SHIHNI NE MAGJISTRALEN PRISHTIN MIRTOVIC SAKTESISHT NE VUSHTRRI PERBALL AL-PETROL
Mundesi ndrrimi te interesuarit mund te kontaktojn
ne tel 044228962 OSE 049228962
PRESIM BLERES SERIOZ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim