FLM U SHIT

Shitet nga: astra 02 Krr 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   3 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Vetura Opel Astra G 1.6 ECO TEC ne xhendje extrem te rregullt e rexhistruar ne targa RKS ,posedon rexhistrim.deri me 27 korrik 2015.

MODELI I VETURES EDITION 100,PRODHIMI I 100 VJETORIT TE OPELIT MODELI MAI AVANSUARI TEK OPEL ASTRA G 1.6 ECO TEC SHPENZIME MINIMALE.


Vetura osht e posa servisuar duke filluar nga rrypi dhamzor komplet setin dhe ka garancion edhe 40000km,,vajin me komplet filterat para 2800km.

Vlen te cekte,Vetura nuk osht ne hipotek bankare.

**Pasqyret me rrym me ngrohje
**Klim ac ne funksion
**Bord kompjuter
**Air bag para dhe ne ulse
**Xhamat elektronik
**Abs
**Interjerin shum te pastert,nuk osht pir duhani.
**Timonin servo multifunksional
**Mbyllje qendrore
**Radio cd funksionale
**Fellne te bukura 15 coll
**Gomat e dimrit m/s
**Alarm dhe bllokad motorri
**74KW,101PS.
**Vetura osht extrem ne xhendje te rregullt si ne trapa ashtu edhe ne karoseri pa gervishe TIP TOP nuk don as mat voglin investim.

Per informata mat hollsishme kontakto...Nr 044 000 000.
.09.00h,,,deri,,, 23.00h.


NDRRIM NUK BAJM.TAG TAG TAG TAG TAG
opel astra corsa vectra zafira meriva golf 2 3 4 5 6 7 audi passat bora mercedes cdi bmw fiat pollo renault ford peugeot citroen minicooper etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim