FLM U Shit Golf V 2.0 TDI-04 -04

Shitet nga: Adnani 30 Mar 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes veturen Golf V 2.0 TDI viti i prodhimit 2004 me dogan dhe akciz te paguar,vetura esht ne gjendje shum te mire si teknike ashtu edhe ne dukje,per ma shum info
Adnan
tel +38649124782 Viber
+37744241250 Viber
Karrika Lekures
Navi
BordKom
Tempomat
KlimTronik
ABS e shum te tjera
Ju Mirepresim Auto Salloni 01
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim