FOCUS BICIKLETA E PO SA ARDHUR NA GJERMANIA

Shitet nga: gezim 24 Pri 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë

ficus bicikleta eshte ne gjendje shume te mire te gjitha paisjt i ka shimano

ndrusi i shpejtsive eshte prej ma te mirve SLX shimano

shala extra me drite mrapa SELLEROYAL seta

goma te mira me fosfor per me bo drite naten schwalbe m MARATON racer

HELMETA PLUS EXTRA QE KUSHTON 35euro

pedalet ika wellgo C-17

si dhe i ka brojtset per lloq X-BLADE

Makanizmi i frenave Draco frekfro

Mekanizmi i ndrusve te shpejtesive shimano DEORE etj...etj...

viber +37745611506
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim