FORD FOCUS TDDI 2002 -02

Shitet nga: Besi 05 Jan 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes FORD FOCUS Tddi viti i prodhimit 2002
Vetura posedon keto opcione:
-Viti 2002 66kw-90 Ps dhe i regjistruar,
-Ngjyre Hiri Metalike
- 4 Air Bag dhe timon servo
-Klime A/C
-Radio origjinale Ford
-Fellne me goma te reja 195/R16/55
-Bandash dhe goma te dimrit 195/R15/60
-Drita te mjeglles
-Posedon dhe librin e servisit qe nga data e prodhimit.
-Servisi i kryer, vaji, filteri vajit, filtri i naftes,filteri i ajrit, filteri i klimes etj
Vetura ka shpenzime minimale te karburantit dhe eshte mjaft e ruajtur si ne interier po ashtu edhe ne eksterier me nje fjale vetura eshte familjare dhe mjaft ekonomike ne hargjime.

Telefoni: +377 44 460922 +386 49 543474
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim