FORD MONDEO 2.0 B 2001 -01

Shitet nga: ford 20 Shk 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 999 EUR

Komuna: Prishtinë
SHITET
FORD MONDEO 2.0 BENZIN 2001 REXHISTRIM DERI GUSHT 2015
vetura eshte ne gjendje shume te rregullt dhe posedon edhe
nxemje ne karrige
nxemsa ne gjamin e shoferi
automatik
klima tronik
si ne foto
qmii i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim