Fellne me Goma VERE VW RZ16~$port~Golf IV ~

Shitet nga: Dritoni 02 Pri 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Fell BBS shume te bukura per VW Profili: RZ16 dhe
Goma vere Dunlop pothuajse te reja 16/205/55
(http://www.bbs-usa.com/bbs-technology-expertise.cfm)

Cmimi 240euro

Me respekt,
Dritoni 044 27 68 52
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim