Fellne mercedesit -05

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: 044253531 19 Mar 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten dhe ndrohen fellnet mercedesit me profil 225/60/16 m+s me goma te reja kurse fellnet nuk kan as ni grithje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim