Fellnet 210 /60/15 Volkswagen, Audi, Shkoda,Viti..

Shitet nga: Fellne 28 Gsh 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten Fellnet Origjinal (4 Copë) Të Arudhura
Nga Gjermania. Për Volkswagen. Audi. Shkoda. Etj.
Fellnet Jan Shumë Të Rujtura Dhe Goma Të Reja
Nr.I Gomav Oshtë ( 210 / 60 / 15 )
Pres Blers Serioz sms mosë dergo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim