Fiat 500 -08

Shitet nga: eki 22 Shk 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Vetura eshte ne gjendje te rregullt.
Eshte me targa Malit te zi, vetura ka regjistrim deri me 26.06 2015 vetura ka gomat e reja fellnet e reja.
nuk ka nevoj as nje investim mat voglin gjitha ka te ndrume me vaj,filtera etj.

Bej edhe ndrim me vetura me kubikazha te mdhaja 2.0 deri 4.0 benzin .Munet me qen edhe me targa RKS dhe targa te Malit te zi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim