Fiat-92

Shitet nga: Kushtrim 17 Mar 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë


Fiat Punto 1.2 Klim, Abs, AirBeg, Alarm 4 goma te reja dhe do sente tjera rezerv.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim