Fiat Bravo -99

Shitet nga: Armend 14 Mar 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Fiat Bravo. Viti i prodhimit ne fund te vitit 1999,
Vetura eshte ne gjendje te rregullt.

Karakteristikat:

ABS
CD
KLIME
Goma Dimri dhe Vere
Xhama Elektronik
Pasqyra Elektronike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim