Fiat Bravo 1.9 diesel -95

Shitet nga: gzimi 08 Mar 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 850 EUR

Komuna: Prishtinë
shes ose ndrroj fiat bravo 1.9 td viti 1995 esht shum i mire dhe i rujtur mrena ashtu edhe jasht bejm ndrrim me ndonje vetur 4 dyrsh ju mire presim blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim