Fiat Doblo -01

Shitet nga: xxx 25 Mar 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet Vetura Fiat Doblo i sapo ardhur nga Italia Vetura esht i Doganuar gjithashtu edhe homologun e ka te paguar dhe eshte ne gjendje shum te mire. Bej edhe ndrrime me Kombi T2 per udhetar .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim