Fiat Grande Punto Multi Jet 1.3 dizell -06

Shitet nga: Blerim Hasani 19 Shk 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Fiat Grande Punto Multi Jet 1.3 dizell.Posedon goma të reja,akumullator të ri,servisim i regullt,i ruajtur shum si mrenda ashtu edhe jasht si dhe regjistrim edhe 7 muaj.Shpenzimet shum të vogla - minimale.
Tel 044 877 286 ose Viber +377 44 877 286.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim