Fiat Punto 1.2 benzin

Shitet nga: fiat 07 Pri 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes fiat punto kubikazha 1.2 benzin viti I prodhimit 2001 me klim 4 goma te reja te dimrit me 2 viti garancion baterin e rre vetura o shum ne gjendje te mir o shum e rujtne ka edhe city per qytet rexhistrim deri ne 24 .4.2015 dhe ja vlen te ceket qe rebrasnin e ka te ndruar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim