Fiat Punto benzin -99

Shitet nga: kushtrim 20 Mar 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Fiat Punto 1.2 Klime , Abs , AirBeg , Alarm , 4Goma te reja dhe do pjes tjera rezerv.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim