Fiat Scudo Pikap -01

Shitet nga: Musli 05 Pri 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Fiati Eshte i Ardhur nga Ch, ne Tetor 2014. i pa regjistruar, Akciz nuk ka, sepse eshte vetur per Pun, posedon Tri ulse, mund te regjitrohet me 600 e, Sepse Xhamat nuk hapen , jan t bllokum, SKa vend ( Shin Per Vendosjen e KArrigave mbrapa)... dyert e mesme hapen me shin 2anet . mbrapa hapet kejt, Mund Te Ndrrohet me Roleta te Shtepis - Tjashtme,,, Dhe Elemente Te Kuzhines Friz, shporet ejt,,
Mund te na kontaktoni edhe ne 049 718 388
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim