Fiat Sitlo Multijet 1.9 JTD-05 Ushti Flm

Shitet nga: Ibra 29 Jan 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Fiat Sitlo Multijet 1.9 JTD
Disell
Klimatronik dy zonale
Bordkompjuter
Viti 2005
6 Marshe
140 ps
5 Dyer
I regjistrum deri 04/2016
Serviset e kryme dhe per 25000km
Goma te reja
I ardhur nga Zvicrra
044266586
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim