Fiat Stilo 1.9 JTD (diesel) 2003 RKS deri 7 muj ..

Shitet nga: bugji 19 Shk 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Fiat stilo 1.9 jtd diesel 2003
vetura ka 184.0000 km
servisin e krym qe 1 jav me te gjitha qka duhet me gomica te trapit par dhe te mram me rryp dhamzor te gjitha pjest e ardhura nga gjermania me Garanti 1 vjet
per me shum provone 1 jav se sju pelqen e ktheni pa problem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim