Fiat uno -94

Shitet nga: xxx 20 Shk 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Prishtinë
vetura esht ne gjendje te mir, dhe ka regjistrim edhe 1 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim