Ffiat Bravo -01 me klim

Shitet nga: fiat 01 Mar 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Bravo
shes fiat brawo ne fudn te 2001 ne gjendje te mir teknike e ruajtur shum mir si jasht po ashtu dhe brenda regjistrim dej ne fund te korrikit ne 2016 posedon klim abs airbag radio origjinale te fiat brawos shepnzime te vogla servisim te kryer flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim