Fiat Bravo 1.9 TDS (dizel)

Shitet nga: Meni 12 Tet 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Bravo
Shes Fiat Bravo 1.9 TDS (SOFT) dizel
Ngjyra e bardh (silver shampanjë) shum e bukur viti 2003 ska as edhe nje grrith regjisttim deri ne 04.04.2016
ABS,HIDRAULIK, klim, air bag, Cd,mp3,usb,dvd, motorr 1.9 tds soft motorri me i sukseshem i fiat'it hargjimet ma te vogla se JTD ( servisi i sa po ber gjithashtu dhe korpen dhe llamellen e ndrruar,)
Xhamat t'4 color 35% orgjinal fellne, cmimi shum shum i volitshem per shkak se kam dhe 2 tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim