Shes veturen Fiat Bravo 1.6, viti 1999

Shitet nga: Shpend 19 Mar 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Bravo
Shes veturen Fiat Bravo me vit te prodhimit 1999, benzin 1.6. Vetura eshte ne gjendje te rregullt dhe e mirembajtur por e paregjistruar. Kerkoj ndonje bleres serioz. Cmimi eshte i negociushem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim