fiat brawo 2001 me klim

Shitet nga: fiat 07 Mar 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Bravo
shes fiat brawo 1.6 benzin 16w ne gjendje shum te mir e ruajtur si jasht po ashtu dhe brenda vetura ka regjistrim deri ne 20.07.16 posedon klim abs airbag radio originale e vozitur qe 6 vite nga i njejti pronar
flm per merrjep
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim