Urgjent shes pickup Fiat Doblo

Shitet nga: Beli 19 Shk 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Doblo
Shes veturen me targa RKS afersisht nje vit regjistrim me goma te reja te dimrit dhe te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim