Fiat transport

Shitet nga: Pajtim 01 Shk 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Ducato
Shitet Fiat Fourgon 2.5 Tdi Cat viti 01.02.1998 pa dogan i po sa ardhur nga Ch, ne gjendje perfekte si mrena ashtu dhe jasht.! Qmimi i volitshem...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim